Strona główna » Aktualności » Andrzejki 2017 w ZOO

W dniu 26 listopada (niedziela) na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego odbędzie się impreza andrzejkowa zorganizowana przy współpracy Działu Naukowo-Oświatowego Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi. Jest ona przeznaczona dla rodzin z dziećmi powyżej 8 roku życia:

I grupa godz. 10.00 - 12.00

II grupa godz. 12.30 - 14.30

Impreza rozpocznie się od warsztatów z lania świec. Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość wykonania autorskich świeczek w kształcie egzotycznych zwierząt. Następnie zaprosimy na gawędę pt. „Magia, wróżby i zabobony” a po niej, zgodnie z tradycją, będziemy poznawać przyszłość. Zrobimy to z pomocą zwierzęcego wróżbity. Jakie zwierzę wcieli się w tę rolę? Trzeba przyjść do zoo i koniecznie to sprawdzić! Na koniec spotkania przewidziano spacer, w trakcie którego będzie można sobie powróżyć aby poznać przyszłość zapisaną w gwiazdach i móc wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy do dnia 23.11.17, godz. 15.00 na adres: dydaktyka@zoo.lodz.pl. Aby wziąć udział w imprezie należy wykupić bilet wstępu do ZOO.

Ilość wyświetleń: 727