Ferie zimowe z MAiE 2022

Strona główna » Aktualności » Ferie zimowe z MAiE 2022

MUZEALNA ODYSEJA KOSMICZNA - FERIE ZIMOWE Z MAiE 2022


 

Muzealna odyseja kosmiczna to niepowtarzalna okazja do spędzenia pięciu dni pełnych rozrywek i aktywności ruchowych. W 2022 pod hasłem KOSMOS spotkają się zajęcia teatralne i spotkania ze sztuką.

Dowiedzcie się jak ciała niebieskie interpretowali nasi przodkowie i jak zmiany pór roku wpływały na rytm życia w dawnych czasach. Odkryjcie nie tyko wystawy stałe naszego muzeum, ale również nowo otwarte sale edukacyjne dostosowane do dziecięcych potrzeb. W programie zaplanowaliśmy także wycieczki do planetarium oraz Muzeum Sztuki. Edukatorzy MAiE zadbają by zabawa łączyła się z wiedzą!

Turnusy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod opieką wykwalifikowanych opiekunów wypoczynku. Zapewniamy też trzy posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek).   

 

 

 

TERMINY TURNUSÓW

Turnus 1: 14-18 lutego 2022

Turnus 2: 21-25 lutego 2022

 

Zapisy:  

Zgłoszenia udziału w zajęciach poprzez przesłanie uzupełnionej karty kwalifikacyjnej oraz umowy przyjmowane są mailowo: edukacja@maie.lodz.pl lub osobiście w siedzibie muzeum na placu Wolności 14 w Dziale Edukacji w godzinach 8.00-16.00.

Koszt:

390 zł brutto za pierwsze dziecko i 350 zł za drugie i każde kolejne - do zapłaty przelewem na konto najpóźniej na tydzień przed wybranym turnusem.

Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie  665 655 606 lub mailowo: edukacja@maie.lodz.pl 

Regulamin wraz z załącznikami do pobrania

Szczegółowy program*

 

* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu lub innych zmian wynikających z aktualnych obostrzeń epidemiologicznych.

Ilość wyświetleń: 623